مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • لغو پذیرش نوروزی مجتمع‌های ولایت به علت شیوع بیماری کرونا

   کد: 20779
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
   برابر ابلاغیه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در عدم پذیرش مسافران در ایام نوروز و به جهت حفظ سلامت خانواده محترم طلاب، تمامی رزروهای نوروزی در مجتمع‌های ولایت با حفظ سهمیه لغو گردید.
   لغو پذیرش نوروزی مجتمع‌های ولایت به علت شیوع بیماری کرونا

   روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، به اطلاع می‌رساند، برابر ابلاغیه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در عدم پذیرش مسافران در ایام نوروز و به جهت حفظ سلامت خانواده محترم طلاب، تمامی رزروهای نوروزی در مجتمع‌های ولایت با حفظ سهمیه لغو گردید.
   بر اساس این خبر طلاب معززی که در این ایام رزرو داشتند، در اولویت پذیرش در ایام پس از بازگشایی قرار خواهند گرفت و هزینه پرداختی برای رزرو در کوتاهترین زمان بازگشت خواهد شد.
   تلفن پاسخگو جهت رفع سؤالات و ابهامات احتمالی: ۰۵۱۳۳۱۵۹
   آخرین اطلاعیه‌های مرتبط با رزرو و پذیرش در مجتمع‌های ولایت را در کانال ما در پیام‌رسان‌های ایرانی سروش، گپ، ایتا و بله به نشانی زیر دنبال کنید.

   پیام رسان سروشsapp.ir/velayat_csis_irپیام رسان بلهble.im/velayat_csis_irپیام رسان گپgap.im/velayat_csis_irپیام رسان ایتاeitaa.com/velayat_csis_ir

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.