مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قابل توجه طلاب و روحانیون استان تهران

   تهران: دعوت به همکاری در طرح جهادی همیاری طلاب به بیمارستان‌ها

   کد: 20800
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
   تهران/ با توجه به ضرورت مقابله و پیشگیری شیوع ویروس کرونا و همچنین درخواست بیمارستان‌های تهران جهت تأمین منابع انسانی در طرح جهادی و انجام امور اموات به همکاری طلاب سطح استان نیاز است.
   تهران: دعوت به همکاری در طرح جهادی همیاری طلاب به بیمارستان‌ها

   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران به اطلاع طلاب خواهر و برادر استان می‌رساند، با توجه به ضرورت مقابله و پیشگیری شیوع ویروس کرونا و همچنین درخواست بیمارستان‌های تهران برای تأمین منابع انسانی در طرح جهادی و انجام امور اموات، به همکاری طلاب سطح استان نیاز است.
   از مبلغینی که تمایل به همکاری افتخاری و خدمت جهادی جهت مشارکت در طرح جهادی کمک به بیمارستان‌ها و همچنین انجام امور شرعی اموات را دارند، خواهشمند است عبارت "همکاری افتخاری " را به ادمین پیام رسان «بله» مرکز خدمات استان
   ارسال نمایند و یا برای ثبت نام با شماره تلفن 61085315 مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران تماس بگیرند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.