مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اساتید و استعدادهای برتر حوزه علمیه استان آذربایجان غربی تجلیل شدند

   کد: 20802
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
   ارومیه/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان غربی با سه نفر از اساتید و استعدادهای برتر حوزه علمیه در ارومیه دیدار و از آنها تجلیل کرد.
   اساتید و استعدادهای برتر حوزه علمیه استان آذربایجان غربی تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان غربی، حجج اسلام مرادی سرپرست مرکز خدمات استان، یوزباشی معاون فرهنگی این مرکز و حسین خانی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان، با حضور در منزل سه نفر از اساتید و استعدادهای برتر حوزه علمیه در مدارس علمیه امام خمینی (ره) و الزهرا (س) ارومیه، از ایشان تجلیل کردند.
   حجج اسلام و المسلمین میرزاجانی و شیری و خانم جهانپور از اساتید برتر که صاحب تألیفات و مقاله‌های علمی هستند در این طرح از سوی اداره کل جامعه نخبگانی مرکز خدمات تجلیل شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.