مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست ستاد حوزوی مدیریت بحران در شهرستان بابل برگزار شد

   کد: 20803
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
   بابل/ نشست ستاد حوزوی مدیریت بحران شهرستان بابل با موضوع بررسی راهکارهای مقابله با انتشار ویروس کرونا برگزار شد.
   نشست ستاد حوزوی مدیریت بحران در شهرستان بابل برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه شهرستان بابل، نشست ستاد حوزوی مدیریت بحران شهرستان بابل با موضوع بررسی راهکارهای مقابله با انتشار ویروس کرونا با حضور مسئول این نمایندگی برگزار شد.
   حجت الاسلام نصیری مسئول نمایندگی مرکز خدمات بابل در این نشست گفت: با توجه به سرعت انتشار این ویروس و فراوانی افرادی که به آن مبتلا می‌شوند نیاز است کمیته‌ای برای آگاهی رساندن به مردم و خانواده‌های حوزویان تشکیل شود و همچنین از ظرفیت فضای مجازی برای اطلاع رسانی مناسب استفاده شود.
   گفتنی است در این نشست مسئولان نمایندگی‌های مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، دانشگاه علوم پزشکی، هلال‌احمر، اداره تبلیغات اسلامی، بسیج طلاب و مدیران مدارس علمیه برادران و خواهران شهرستان بابل حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.