مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات آذربایجان شرقی مطرح کرد؛

   شرکت بیش از 6 هزار 500 نفر در برنامه‌های سلامت محور مرکز خدمات آذربایجان شرقی

   کد: 20817
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
   تبریز/ معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری بیش از 6 هزار و 500 نفر در برنامه‌های سلامت محور مرکز خدمات استان شرکت کرده‌اند.
   شرکت بیش از 6 هزار 500 نفر در برنامه‌های سلامت محور مرکز خدمات آذربایجان شرقی

   اسرافیل آقازاده در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی گزارشی از برنامه‌های معاونت سلامت این مرکز ارائه کرد و گفت: در سال جاری بیش از 5 هزار نفر در دوره‌های آموزشی و حدود 1500 نفر در همایش‌های آموزشی سلامت‌محور مرکز خدمات استان شرکت کرده‌اند که نسبت به سال گذشته 50 درصد رشد داشته است.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان میزان آگاهی بخشی را با ارتقای سطح سلامت جسمی و روحی مرتبط دانست و از گسترش برنامه‌های پیشگیری و ارتقای سطح دانش سلامت جامعه هدف مرکز خدمات خبر داد.
   وی گفت: دوره‌های آموزشی سلامت محور این مرکز در موضوع‌هایی مانند سلامت جسم، سلامت روان، طب سنتی، تغذیه سلامت و همچنین امداد و نجات و طب سنتی برگزار می‌شود.
   آقازاده گسترش برنامه‌های آموزشی این مرکز با همکاری مراکز دانشگاهی را از اهداف معاونت سلامت این مرکز دانست و گفت: مرکز خدمات استان به منظور کاهش هزینه‌های درمان تفاهم‌نامه‌هایی را با مجتمع‌های پزشکی تخصصی و فوق تخصصی امضا کرده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.