مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مسئول نمایندگی مرکز خدمات لار:

   رویکرد مرکز خدمات تقویت وحدت و تقریب مذاهب اسلامی است

   کد: 20838
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
   لار/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه لار در دیدار با مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت لارستان گفت: برنامه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برای طلاب و علمای اهل سنت با هدف تقویت وحدت و تقریب مذاهب اسلامی دنبال می‌شود.
   رویکرد مرکز خدمات تقویت وحدت و تقریب مذاهب اسلامی است

   به گزارش روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه لار، حجت الاسلام زاهدی مسئول این نمایندگی که به منظور دیدار و گفتگو با مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه لارستان در دفتر این نمایندگی حضور یافته بود با بیان اهمیت روزآمدی اطلاعات استادان و طلاب مدارس دینی خاطر نشان کرد: ارائه خدمات مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نیازمند به روز بودن اطلاعات جامعه هدف است و از این رو همکاری دفاتر نمایندگی ولی فقیه و مرکز خدمات در این زمینه و البته دیگر موضوعات می تواند راهبردی و مهم باشد.
   وی در ادامه به برخی برنامه‌های مرکز خدمات مانند کارگاه‌های ارتقای فرهنگ سلامت و تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون اشاره و بر ضرورت نظرسنجی از مخاطبان برای ارتقای کیفی برنامه‌ها تأکید کرد.
   در این دیدار، حجت الاسلام نعمتی گفت: همکاری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه جزء برنامه‌های همیشگی این دفتر است که امیدواریم این تعاملات با توجه به استقرار نمایندگی مرکز خدمات در لارستان، گسترش یابد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.