مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار مسئول نمایندگی مرکز خدمات لار با خانواده روحانیون مرحوم استان فارس

   کد: 20839
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
   لار/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه لار با تعدادی از خانواده‌های طلاب و روحانیون فقید استان دیدار و گفتگو کرد.
   دیدار مسئول نمایندگی مرکز خدمات لار با خانواده روحانیون مرحوم استان فارس

   به گزارش روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه لارستان، حجت الاسلام زاهدی مسئول این نمایندگی با تعدادی از خانواده‌های روحانیون مرحوم جنوب استان فارس دیدار و گفتگو کرد.
   وی در این دیدارها، شهرهای جنوبی استان را دارای روحانیون بسیار فعال و مبلغان خوشنام در منطقه خواند و بیان داشت: این اعزّه روحانی در کنار فعالیت های تبلیغی و همراهی با انقلاب اسلامی و تلاش برای گسترش فرهنگ دینی در شهرها و روستاهای این مناطق، باعث آبادانی محلات و توسعه مساجد و حسینیه‌ها هم بوده‌اند.
   حجت الاسلام زاهدی اظهار داشت: برنامه‌ریزی ما بر این بود که تا پایان امسال، با تعداد بیشتری از این خانواده‌ها دیدار داشته باشیم؛ اما به دلیل شیوع بیماری کرونا، ادامه این دیدارها ان شاء الله به ماه‌های ابتدایی سال آینده و پس از ریشه کن شدن این بیماری موکول خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.