مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • گسترش همکاری مرکز خدمات و اتاق بازرگانی استان زنجان

   کد: 20844
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
   زنجان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان به منظور افزایش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   گسترش همکاری مرکز خدمات و اتاق بازرگانی استان زنجان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، حجت الاسلام صبری نیا مدیر کل این مرکز و علی یگانه فرد رئیس اتاق بازرگانی استان به منظور افزایش همکاری دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار، مدیر کل مرکز خدمات استان با اشاره به اهداف و رسالت مرکز خدمات گفت: این مرکز با رویکرد ارائه خدمات به طلاب و خانواده‌های آنها فعالیت‌های خود را دنبال می‌کند.
   وی افزود: یکی از مهم‌ترین اهدافی که ما به دنبال آن هستیم، توانمندسازی خانواده‌های طلاب و روحانیان در زمینه معیشت و اقتصاد خانواده است.
   حجت الاسلام صبری نیا در ادامه خواستار گسترش همکاری‌ها و حمایت اتاق بازرگانی استان از این مرکز شد.
   علی یگانه فرد رئیس اتاق بازرگانی استان نیز با عرض خیر مقدم، این دیدار را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ما آماده‌ایم تا آنجایی که در توان داریم برای ارائه آموزش‌های لازم به جامعه هدف مرکز خدمات با این مرکز همکاری کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.