مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات خراسان رضوی خبر داد:

   شرکت 500 نفر از طلاب مدارس علمیه مشهد در کارگاه‌های پیشگیری از ویروس کرونا

   کد: 20862
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
   مشهد/ معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان خراسان رضوی گفت: 500 نفر از طلاب مدارس علمیه مشهد در دوره‌های پیشگیری از ویروس کرونا شرکت کردند.
   شرکت 500 نفر از طلاب مدارس علمیه مشهد در کارگاه‌های پیشگیری از ویروس کرونا

   حجت‌الاسلام محمدی پور در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات خراسان رضوی گفت: دوره‌های پیشگیری از بیماری‌های ویروسی در اواخر بهمن‌ماه و قبل از شیوع ویروس کرونا در مشهد، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
   وی افزود: این دوره‌ها با هدف آگاه‌سازی، کنترل و مهار این ویروس برگزار شد و 500 نفر از طلاب مدارس علمیه در این دوره‌ها شرکت کردند.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان بیان کرد: برای استفاده از ظرفیت‌های مشترک نهادهای حوزوی و دانشگاه علوم پزشکی، جلسات متعددی با مسئولین این نهادها برگزار کردیم تا تعاملات در زمینه‌های آگاه‌سازی و پیشگیری از طریق نیروهای جهادی افزایش پیدا کند.
   حجت‌الاسلام محمدی پور گفت: با توجه به لزوم آگاه‌سازی کارکنان و مسئولین نهادهای حوزوی دو کارگاه در مرکز خدمات استان برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.