مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از فعالیت‌های خود اشتغالی حوزویان کارآفرین شهر همدان

   کد: 20881
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
   همدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان با تعدادی از حوزویان کارآفرین شهرستان همدان دیدار و گفتگو کرد.
   بازدید از فعالیت‌های خود اشتغالی حوزویان کارآفرین شهر همدان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، حجج اسلام بسطامی مدیرکل و حیدری معاون فرهنگی و معیشت این مرکز از فعالیت‌های خوداشتغالی طلاب و خانواده‌های کارآفرین شهر همدان بازدید کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن دیدار با طلاب کارآفرین، بر اهمیت اقتصاد مقاومتی در میان خانواده‌های حوزویان تأکید کرد و با اشاره به حمایت مرکز خدمات از این کارگاه‌ها گفت: جای بسی خوشحالی است که طلاب علاوه بر پرداختن به امور حوزوی خود، می‌توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه نقش مهمی داشته باشند.
   وی افزود: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ضمن حمایت از کارگاه‌های کارآفرینی، خواهان توسعه فعالیت‌های اقتصادی با همیاری دیگر خانواده‌های طلاب است و امیدواریم کارآفرینی و خود اشتغالی خانواده طلاب به فعالیت‌های تبلیغی و رسالت حوزوی ایشان کمک شایانی داشته باشد.
   گفتنی است، طلاب و خانواده‌های حوزویان کارآفرین شهرستان همدان در زمینه‌های سنگ تراشی، انگشتر سازی، تولیدی کفش زنانه، تولید و تهیه پرده، تعمیر خودرو، تولید کابینت و تولید آجیل و خشکبار فعالیت دارند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.