مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده طلاب در شهرستان بهار

   کد: 20883
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
   همدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده طلاب در شهرستان بهار بازدید کرد.
   بازدید از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده طلاب در شهرستان بهار

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، حجج اسلام بسطامی مدیرکل و حیدری معاون فرهنگی و معیشت مرکز خدمات استان از فعالیت‌های خوداشتغالی طلاب و خانواده‌های کارآفرین شهرستان بهار بازدید کردند.
   حجت الاسلام بسطامی در این دیدارها، بر اهمیت اقتصاد مقاومتی در میان خانواده‌های حوزویان تأکید کرد و با اشاره به حمایت مرکز خدمات از این کارگاه‌های زودبازده گفت: جای بسی خوشحالی است که طلاب علاوه بر پرداختن به امور حوزوی خود، می‌توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه نقش مهمی داشته باشند.
   وی افزود: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ضمن حمایت از کارگاه‌های کارآفرینی، خواهان توسعه فعالیت‌های اقتصادی با همیاری دیگر خانواده‌های طلاب است و امیدواریم کارآفرینی و خود اشتغالی خانواده طلاب به فعالیت‌های تبلیغی و رسالت حوزوی ایشان کمک شایانی داشته باشد.
   گفتنی است این خانواده‌ها در زمینه‌های ترشیجات و شوریجات، عرقیات، تهیه چیپس میوه، خیاطی، تهیه روسری و شال و گل و گیاه آپارتمانی فعالیت دارند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.