مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان البرز برگزار شد

   کد: 20889
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
   کرج/ جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان البرز با حضور مدیران نهادهای حوزوی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
   جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان البرز برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه البرز، جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان با حضور نمانیده ولی فقیه در استان و مدیران نهادهای حوزوی برگزار شد.
   نماینده ولی فقیه در استان در این جلسه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب، بر احیای کمیته‌های محلی تأکید کرد و اظهار داشت: مساجد باید محور تشکیل و سازمان‌دهی کمیته‌های محلی باشد.
   وی با تأکید بر توجه و رسیدگی به خانواده‌های مستمندان و افرادی که دچار مشکلات معیشتی شده‌اند، خاطرنشان کرد: مساجد باید با محوریت امام مسجد به دیدار با خانواده مستمندان رفته و به مشکلاتشان رسیدگی کنند.
   نماینده ولی فقیه در استان ضمن قدردانی از گروه‌های جهادی مدافع سلامت، بیان داشت: کارهای خوبی در حوزه خدمت‌رسانی به مردم انجام‌شده که جای تقدیر و تشکر دارد و باید با انسجام و قوت بیشتری ادامه پیدا کند.
   آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه ضمن قدردانی از طلاب جهادگر البرزی که به یاری غسال‌ها رفتند، گفت: جمعی از طلاب جهادگر البرزی به یاری غسال‌ها رفته و در روند غسل و تدفین شهروندانی که به خاطر بیماری کرونا فوت کرده‌اند در حال مشارکت هستند و مشکلات مربوط به کمبود در این حوزه را مرتفع کردند تا تمامی فوت‌شدگان کرونایی با غسل و کفن دفن شوند.
   امام جمعه کرج در ادامه با تأکید بر اینکه خدمت‌رسانی نباید صرفاً به فضای حقیقی محدود شود، گفت: گروهایی باید در جهت فرهنگ‌سازی، آگاهی و امیدبخشی به جامعه فعالیت کنند.
   آیت الله حسینی همدانی در خاتمه با تأکید بر لزوم تولید محتوا برای آموزش سبک زندگی در شرایط درگیری جامعه با ویروس کرونا، عنوان کرد: گروه‌های فرهنگی جهادی باید نسبت به تولید و انتشار محتواهای مفید در زمینه‌های مختلف ازجمله آموزش سبک زندگی در شرایط کرونا و قرنطینه، آموزش راه‌های پیشگیری و تأکید بر خانه ماندن، اقدام کنند.
   همچنین در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین انصاری مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان به تشریح اقدامات صورت گرفته در مرکز خدمات در جهت مقابله با ویروس کرونا پرداخت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.