مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تجلیل از استعداد برتر حوزه علمیه خواهران تربت حیدریه

   کد: 20901
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
   تربت حیدریه/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌ علمیه جنوب خراسان رضوی با یکی از استعدادهای برتر حوزه علمیه خواهران تربت حیدریه دیدار و از وی تقدیر کرد.
   تجلیل از استعداد برتر حوزه علمیه خواهران تربت حیدریه

   به گزارش روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه جنوب خراسان رضوی، حجت الاسلام ناصح پور مسئول این نمایندگی در دیدار با استعداد برتر حوزه علمیه خواهران تربت حیدریه، ضمن تبیین برنامه‌های مرکز خدمات برای تکریم استعدادهای برتر حوزوی گفت: این حمایت‌ها می‌تواند مسیر رشد و تعالی طلاب و روحانیون نخبه را هموار سازد.
   وی با اشاره به جایگاه طلاب و فضلای حوزوی کشور اذعان کرد: نهادهای حوزوی باید تمام همت خویش را برای حمایت از این نخبگان و کاهش مشکلات آنان به کار گیرند تا مشکلات معیشتی و اقتصادی، مانع پیشرفت استعدادهای برتر حوزوی و طلاب نخبه نشود.
   گفتنی است در این دیدار که مدیر حوزه علمیه خواهران تربت حیدریه نیز حضور داشت، برخی مشکلات استادان و طلاب خواهر این شهرستان بررسی و راهکارهایی نیز در این باره ارائه شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.