مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با امام جمعه شهر لار

   کد: 20938
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
   لار/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه شهر لار با امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کرد.
   دیدار با امام جمعه شهر لار

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی لارستان، حجت الاسلام زاهدی مسئول این نمایندگی با حجت الاسلام و المسلمین موسوی خرم امام جمعه لارستان دیدار و گفتگو کرد .
   در این دیدار مسئول نمایندگی لار ضمن تبریک مبعث نبی مکرم اسلام، اعیاد شعبانیه و سال جدید، گزارشی از برنامه‌های سلامت محور مرکز خدمات در سال 98 ارائه داد و گفت: ان شاء الله با برطرف شدن این بیماری منحوس برنامه‌های مرکز خدمات تداوم خواهد داشت .
   امام جمعه شهرستان لار نیز در این جلسه ضمن تبریک این ایام و سال جدید و با قدردانی از فعالیت‌های هدفمند مرکز خدمات، خواستار حمایت از مبلغان و امامان جماعات مساجد این منطقه شد.
   وی با اشاره به فعالیت‌های جهادی که در ایام مقابله با کرونا صورت می‌گیرد گفت: ما باید بر اساس تعلیمات دین اسلام، به جامعه امید داده و فعالیت‌های فرهنگی را با اهتمام به این تعلیمات در جامعه گسترش دهیم.
   وی در ادامه از تشکیل قرارگاه فرهنگی مقابله با کرونا با حضور نهادهای حوزوی در این منطقه خبر داد.
   در این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین اقبالی سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی لارستان نیز حضور داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.