مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • رئیس ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان:

   حضور جهادی طلاب برای مقابله با کرونا در تاریخ ماندگار خواهد شد

   کد: 20946
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
   سمنان/ دکتر حافظی با اشاره به حرکت جهادی طلاب و روحانیون در همکاری با دانشگاه‌های علوم پزشکی در مبارزه با کرونا گفت: این حرکت جهادی طلاب در تاریخ ماندگار خواهد شد.
   حضور جهادی طلاب برای مقابله با کرونا در تاریخ ماندگار خواهد شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سمنان، جلسه مدیریت بحران نهادهای حوزوی استان با حضور دکتر حافظی رئیس ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی و معاونین این دانشگاه برگزار شد.
   دکتر حافظی با اشاره به حرکت جهادی طلاب و روحانیون در همکاری با دانشگاه‌های علوم پزشکی در مبارزه با کرونا گفت: این حرکت جهادی در تاریخ ماندگار خواهد شد.
   وی ضمن تشکر از مراکز حوزوی ابراز امیدواری کرد: به‌زودی با قطع زنجیره ویروس کرونا، جامعه از این ویروس منحوس پاک سازی گردد.
   در این جلسه گروهای جهادی مشکلات خود را در خدمت هر چه بهتر به جامعه هدف تبیین کردند.
   همچنین، حجت الاسلام والمسلمین رستمیان مدیر حوزه علمیه استان گفت: نزدیک به 40 نفر از طلاب برادر و خواهر استان به صورت جهادی در مراکز درمانی، نقاهتگاه‌ها و آرامستان‌ها حضور دارند.
   در این جلسه که حجت الاسلام جمشیدی معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان نیز حضور داشت مقرر شد تا از فعالیت‌های طلاب و روحانیون در مقابله با کرونا مستند سازی گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.