مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرکرد برگزار شد

   کد: 20955
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
   شهرکرد/ دومین جلسه قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در سال 1399 در شهرکرد برگزار شد.
   جلسه قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرکرد برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، دومین جلسه قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرکرد برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در استان در این جلسه ضمن قدردانی از اعضای شورای نهادهای حوزوی، خواستار توجه جدی به شرعیات و دفن و کفن متوفیان شد .
   وی تأکید کرد: مراکز حوزوی گروه‌های جهادی را در زمینه‌های گندزدایی معابر و تغسیل اموات همکاری کنند.
   وی خطاب به مسئولین استانی گفت: این آمادگی در نهادهای حوزوی وجود دارد در زمان بحران و موارد حساس با تمام توان در خدمت کادر درمانی باشند.
   در این جلسه، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت استان، مدیرکل دادگستری، دادستان شهرستان شهرکرد، مسئول بسیج طلاب، مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی، مدیر حوزه‌های علمیه برادران، مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و مدیرکل مرکز خدمات استان حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.