مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • گروه‌های جهادی مرکز خدمات قم برای حمایت از مبتلایان و خانواده متوفیان کرونا تشکیل شد

   کد: 20961
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
   قم/ گروه‌های جهادی مرکز خدمات استان قم با هدف حمایت از مبتلایان و خانواده متوفیان کرونا و خانواده گروه‌های جهادی فعال در بیمارستان‌ها و غسالخانه‌ها و اقشار آسیب پذیر تشکیل شد.
   گروه‌های جهادی مرکز خدمات قم برای حمایت از مبتلایان و خانواده متوفیان کرونا تشکیل شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان قم، گروه‌های جهادی مرکز خدمات استان با ابلاغ قرارگاه جهادی مرکز خدمات کشور و با هدف حمایت از مبتلایان و خانواده متوفیان کرونا، خانواده گروه‌های جهادی فعال در بیمارستان‌ها و غسالخانه‌ها و اقشار آسیب‌پذیر مانند ضایعه نخاعی‌ها، خانواده‌های دارای معلول، خانواده‌های مرحومین و خانواده‌های دارای شرایط ویژه نگهداری، فعالیت خود را آغاز کرد.
   این گروه‌ها به 5 دسته عملیاتی1- معیشت و توانمندسازی خانواده‌ها، 2- تکریم اساتید و فضلا، 3- سلامت و توان‌بخشی، 4- گروه پشتیبانی و لجستیک و 5- گروه جهادی ویژه پردیسان تقسیم شدند.
   گفتنی است، هسته اصلی این گروه‌ها را کارکنان مرکز خدمات استان و بدنه آن را طلاب و روحانیان تشکیل می‌دهند.
   توزیع بسته‌های فرهنگی و بهداشتی ویژه ایام شیوع ویروس کرونا، برگزاری دوره‌های کوتاه مدت حفظ غیر حضوری قرآن کریم و ضدعفونی کردن منازل بیماران و متوفیان کرونایی از جمله اقدامات این گروه‌ها است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.