مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تولید روزانه 1300 ماسک توسط حوزویان شهرستان دهدشت

   کد: 20969
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
   یاسوج/ کارگاه تولید ماسک مدرسه علمیه حضرت زینب(س) روزانه 1300 عدد ماسک و 100 عدد گان با کلاه تولید می کند. این کارگاه تا کنون 21 هزار ماسک برای سپاه پاسداران برش داده و با نهادهای انقلابی دیگر از جمله جهاد کشاورزی همکاری دارد.
   تولید روزانه 1300 ماسک توسط حوزویان شهرستان دهدشت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام و المسلمین جعفری مهر مدیر کل مرکز خدمات استان و حجت الاسلام حسینی مهر معاون فرهنگی و معیشت این مرکز از کارگاه تولید ماسک مدرسه علمیه حضرت زینب سلام الله علیها دهدشت وابسته به قرارگاه حضرت خدیجه سلام الله علیها دیدن کردند.
   این کارگاه تولید پوشاک از زمان شیوع ویروس کرونا با توجه به نیاز استان به مواد بهداشتی، تغییر کاربری داده و این تولیدی را تبدیل به کارگاه تولید ماسک و گان کرده است.
   گفتنی است، کارگاه تولیدی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) روزانه 1300 عدد ماسک و 100 عدد گان با کلاه تولید می کند. این کارگاه تا کنون 21 هزار ماسک برای سپاه پاسداران برش داده و با نهادهای انقلابی دیگر از جمله جهاد کشاورزی همکاری دارد.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در این بازدید از زحمات افرادی که در این کارگاه مشغول به خدمت هستند قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.