مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • صبح امروز

   جلسه کمیته پشتیبانی دبیرخانه ستاد بحران نهادهای حوزوی برگزار شد

   کد: 20979
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
   جلسه کمیته پشتیبانی دبیرخانه ستاد بحران نهادهای حوزوی با موضوع مقابله با شیوع ویروس کرونا با حضور مدیران ارشد مراکز حوزوی در مرکز خدمات برگزار شد.
   جلسه کمیته پشتیبانی دبیرخانه ستاد بحران نهادهای حوزوی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، جلسه کمیته پشتیبانی دبیرخانه ستاد بحران نهادهای حوزوی با موضوع مقابله با شیوع ویروس کرونا با حضور مدیران ارشد مراکز حوزوی در مرکز خدمات برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین زمانی دبیر ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه در این جلسه در سخنانی از حضور پرشور طلاب جهادی برای مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد و گفت: استقبال طلاب خواهر و برادر برای حضور در بیمارستان‌ها و غسالخانه به قدری بالا بود که در حال حاضر طلاب در لیست نوبت برای خدمت رسانی قرار می‌گیرند.
   وی گفت: با توجه به رعایت موازین بهداشتی بحمدالله طلاب جهادی حاضر در بیمارستان‌ها و غسالخانه‌ها هیچ کدام مبتلا به بیماری کرونا نشده‌اند.
   دبیر ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه بیان کرد: حوزه علمیه تجربیات خوبی را در این بحران کسب کرده است که خود یک نعمت الهی است.
   همچنین در این جلسه گزارشی از وضعیت طلاب جهادی فعال در بیمارستان‌ها، آرامستان ها و در سطح شهرها برای ضد عفونی و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی در بین مردم ارائه شد.
   در این گزارش مطرح شد که مشاوره‌های اساتید مشاوره حوزه یکی از فعالیت‌های گروه‌های جهادی بوده که مورد استقبال و علاقه بیماران، کادر درمان بیمارستان‌ها و خانواده متوفیان و بیماران کرونایی قرار گرفته است.
   همچنین در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات ارائه شد.
   تشکیل قرارگاه جهادی مرکز خدمات، برگزاری وبینار و کلاس‌های مجازی در موضوعات بهداشتی و همچنین موضوعات فرهنگی خانواده، برگزاری مسابقات مجازی و برگزاری چالش‌های جذاب در حوزه تفریح و نشاط خانواده و همچنین در عرصه مباحث بهداشت و سلامت، ارائه مشاوره تلفنی خانواده، «انتشار مجله الکترونیک در حوزه خانواده و حوزه بهداشت و سلامت، توزیع بسته فرهنگی ایام کرونا میان اقشار خاص جامعه هدف، از جمله خانواده‌های مبتلایان، متوفیان، و طلاب جهادی، برقراری دوره‌های کوتاه‌مدت حفظ قرآن کریم به صورت تلفنی، تمهیل اقساط وام برای گروه‌های خاص جامعه هدف، و ضد عفونی کردن منازل بیماران و متوفیان، از جمله مطالب ارائه شده در این گزارش بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.