مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قابل توجه طلاب و روحانیون سراسر کشور

   گسترش مراکز درمانی صدور معرفی نامه آنلاین

   کد: 20981
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
   گسترش مراکز درمانی صدور معرفی نامه آنلاین

   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به اطلاع می‌رساند، با توجه به لزوم کاهش ترددهای غیرضروری به منظور قطع زنجیره انتقال و شیوع ویروس کرونا، بحمدالله گامی دیگر در گسترش مراکز درمانی صدور معرفی نامه آنلاین برداشته شد.
   لذا، علاوه بر امکان صدور معرفی نامه آنلاین در خدمات بیمارستانی، تصویربرداری، آزمایشگاهی و دندانپزشکی، مراکز فیزیوتراپی و مراکز خرید عینک طبی طرف قرارداد با بیمه آسیا نیز به خدمات آنلاین بیمه‌های درمان اضافه گردید.
   با این اقدام، کلیه خدمات مراکز طرف قرارداد در موارد فوق از طریق سامانه صماد (صدور معرفی‌نامه آنلاین درمان) آماده ارائه خدمات به صورت آنلاین بوده و طلاب و روحانیون سراسر کشور می‌توانند با مراجعه مستقیم به مراکز درمانی طرف قرارداد، از این مراکز، خدمت دریافت نمایند.
   یادآوری می‌شود، اطلاعات و مشخصات دقیق مراکز درمانی، در سایت مرکز به نشانی www.csis.ir، قسمت معاونت سلامت و امور بیمه‌ها، بخش مراکز طرف قرارداد با بیمه آسیا قابل دسترس است. (تصویر پیوست)

    فایل پیوست
    
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.