مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بروجرد مطرح کرد

   تولید ماسک‌های سه لایه استاندارد در قرارگاه جهادی حضرت خدیجه(س) بروجرد/ فعالیت‌های مرکز خدمات بروجرد در مقابله با کرونا

   کد: 20983
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
   بروجرد/ دو گروه جهادی از طلاب و روحانیون برادر و خواهر شهرستان به صورت چرخشی در کارگاه تولید ماسک قرارگاه حضرت خدیجه (س) بروجرد مشغول به فعالیت هستند و روزانه 300 ماسک سه لایه تولید می‌کنند.
   تولید ماسک‌های سه لایه استاندارد در قرارگاه جهادی حضرت خدیجه(س) بروجرد/ فعالیت‌های مرکز خدمات بروجرد در مقابله با کرونا

   احسان سلیمان الیگودرزی در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گفت: نمایندگی مرکز خدمات بروجرد بر اساس رسالتی که مرکز خدمات در قبال سلامت طلاب و روحانیون و خانواده‌های آنان دارد از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا فعالیت خود را آغاز کرد.
   وی بیان کرد: در گام اول قبل از تعطیلی مدارس علمیه، با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان بروجرد و شورای تأمین استان، کارگاه‌های ارتقای سلامت با موضوع پیشگیری از کرونا در دو مرحله با حضور 200 نفر از طلاب برگزار شد.
   مسئول نمایندگی مرکز خدمات بروجرد گفت: در گام دوم جلسه‌ای با حضور امام جمعه شهرستان بروجرد برای تشکیل گروه‌های جهادی برگزار و تصمیماتی در این خصوص گرفته شد و پس از گسترش کرونا کارگروه‌های جهادی در سطح شهرستان تشکیل شدند.
   وی تصریح کرد: تأمین مواد اولیه برای گندزایی معابر از دیگر فعالیت‌های نمایندگی مرکز خدمات بروجرد بود و گروه‌های جهادی با 6 عدد پمپ دوشی و 3 عدد تراکتور در سطح شهرستان به صورت مرتب در حال ضد عفونی معابر هستند.
   آقای سلیمان الیگودرزی گفت: در گام بعدی کارگروهی از طلاب جهادی تشکیل شد تا برای هر زمانی که نیاز باشد در آرامستان های بروجرد برای تغسیل و تدفین اموات کرونایی حضور پیدا کنند و در حال حاضر نیز یک نفر از برادران طلبه در آرماستان مستقر است.
   وی افزود: برای راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک، جلسه‌ای با امام جمعه شهرستان بروجرد برگزار و نامه‌نگاری‌هایی با اداره صنعت، معدن و تجارت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان انجام شد.
   مسئول نمایندگی مرکز خدمات بروجرد گفت: پس از دریافت مجوزهای لازم، فضایی به متراژ 60 متر مربع به همراه اتاق ایزوله در مدرسه علمیه امام صادق(ع) بروجرد تعبیه شد و مواد اولیه و لوازم خیاطی از قبیل چرخ خیاطی از خیرین و همچنین امام جمعه شهرستان تأمین شد.
   وی بیان کرد: دو گروه جهادی از طلاب و روحانیون برادر و خواهر شهرستان به صورت چرخشی در کارگاه تولید ماسک قرارگاه حضرت خدیجه (س) بروجرد مشغول به فعالیت هستند و روزانه 300 ماسک تولید می‌کنند؛ این ماسک‌ها به صورت سه لایه بوده و از استاندارهای لازم برخوردار هستند و در بازرسی‌هایی که از سوی صنعت و معدن صورت گرفته است این استاندارها تأیید شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.