مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در هفتمین جلسه هم‌اندیشی نهادهای حوزوی گیلان مطرح شد

   استفاده از ظرفیت نهادهای حوزوی در آگاه‌سازی و پیشگیری از «ویروس کرونا»

   کد: 20991
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
   رشت/ هفتمین جلسه هم‌اندیشی نهادهای حوزوی استان گیلان با محوریت راه‌های پیشگیری از «ویروس کرونا» با حضور حجت الاسلام والمسلمین پوررضا از دفتر مقام معظم رهبری در رشت برگزار شد.
   استفاده از ظرفیت نهادهای حوزوی در آگاه‌سازی و پیشگیری از «ویروس کرونا»

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان گیلان، هفتمین جلسه هم اندیشی نهادهای حوزوی با محوریت راه‌های پیشگیری از «ویروس کرونا» با حضور حجت الاسلام والمسلمین پوررضا از دفتر مقام معظم رهبری در حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان برگزار شد.
   در این جلسه در زمینه شناخت و راه‌های انتقال بیماری‌ ویروسی کرونا و راه‌های درمان و پیشگیری از این بیماری مطالبی بیان شد و در ادامه نمایندگان نهادهای حوزوی به بیان راهکارها در زمینه استفاده از ظرفیت‌های سازمانی در آگاه‌سازی و پیشگیری از «ویروس کرونا» پرداختند.
   حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیرکل مرکز خدمات استان آمادگی مرکز خدمات را برای همکاری با حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان اعلام کرد.
   در این جلسه مقرر شد اعزام نیروهای طلبه و روحانی جهادی به بیمارستان‌ها با هماهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان انجام پذیرد.
   شایان ذکر است، این جلسه با حضور مدیرکل مرکز خدمات، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی، مسئول نهاد رهبری در هلال احمر، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و مسئول نهاد رهبری در سپاه استان برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.