مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل مطرح کرد؛

   فعالیت دو کانون قرارگاه جهادی حضرت خدیجه(س) استان اردبیل در تولید ماسک

   کد: 20998
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
   اردبیل/ در حال حاضر کانون مقدس اردبیلی(ره) در شهرستان اردبیل روزانه هزار ماسک و 10 لباس مخصوص ضد ویروس کرونا و کانون شهید سلیمانی در پارس آباد روزانه 500 ماسک و 5 لباس مخصوص ضد کرونا تولید می‌کنند.
   فعالیت دو کانون قرارگاه جهادی حضرت خدیجه(س) استان اردبیل در تولید ماسک

   حجت الاسلام و المسلمین کریمی در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با اشاره به فعالیت‌های جهادی مرکز خدمات اردبیل در ایام شیوع ویروس کرونا گفت: با شیوع ویروس کرونا در استان، دو کانون از کانون‌های قرارگاه جهادی حضرت خدیجه(س) شروع به تولید ماسک و عرضه آن به صورت رایگان در مناطق فقیر نشین کردند.
   وی افزود: در حال حاضر کانون مقدس اردبیلی(ره) در شهرستان اردبیل روزانه هزار ماسک و 10 لباس مخصوص ضد ویروس کرونا و کانون شهید سلیمانی در پارس آباد روزانه 500 ماسک و 5 لباس مخصوص ضد کرونا تولید می‌کنند.
   مدیر کل مرکز خدمات استان گفت: با توجه به رسالت مرکز خدمات در بحث سلامت حوزویان، به همراه همکاران مرکز در منزل تعدادی از معمرین و خانواده روحانیون مرحوم حضور یافتیم و جویای احوالشان شدیم.
   وی افزود: همچنین با تعدادی از معمرین استان به صورت تلفنی تماس گرفته و جوای احوالشان شدیم و ان شاء الله تا شنبه هفته آینده با تمام معمرین تماس گرفته خواهد شد و ضمن احوال پرسی، برای حل مشکلات احتمالی چاره جویی خواهد شد.
   حجت الاسلام و المسلمین کریمی ادامه داد: در جلسه‌ای که با نماینده ولی فقیه در هلال احمر استان برگزار شد بر تشکیل کانون‌های طلاب جهادی و همکاری دو نهاد تأکید شد.
   وی افزود: کانون طلاب جهادی در چند شهرستان تشکیل و طبق برنامه به زودی در همه حوزه‌ها راه‌اندازی خواهد شد و در هنگام حوادث غیر مترقبه فعالیت خواهد کرد.
   مدیر کل مرکز خدمات استان اردبیل بر ضرورت اهدای خون در این ایام تأکید کرد و گفت: با توجه به اعلام نیاز مراکز درمانی به اهدای خون، همکاران مرکز در سازمان انتقال خون حاضر شده و خون اهدا کردند.
   وی بیان کرد: تلاش شده است که بسیاری از امور در مرکز خدمات استان به صورت غیر حضوری انجام شود و علاوه بر این، روزانه دو بار مرکز ضد عفونی می‌شود.
   حجت الاسلام و المسلمین کریمی گفت: طلابی که متقاضی حضور در گروه‌های جهادی هستند شناسایی شده‌اند و در حال هماهنگی هستیم که در ایام ضروری از حضور آنها استفاده کنیم.
   وی تصریح کرد: آگاه سازی طلاب و روحانیون و خانواده‌های آنان نسبت به پیشگیری از بیماری کرونا یکی دیگر از برنامه‌های مرکز خدمات استان بوده است و در این مدت مطالب مهم مربوط به کرونا در کانال مرکز خدمات که هم‌اکنون 470 عضو دارد اطلاع‌رسانی می‌شود.
   مدیرکل مرکز خدمات استان اردبیل درخواست کرد: طلاب و روحانیون استان اردبیل برای آگاهی از اطلاعیه‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات به کانال اطلاع‌رسانی مرکز در پیام‌رسان بله به آدرس
   https://ble.ir/markaz_khadamat_ardab مراجعه کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.