مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری جلسه قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرکرد

   کد: 21004
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
   شهرکرد/ سومین جلسه قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در سال 1399در دفتر تبلیغات اسلامی شهرکرد برگزار شد.
   برگزاری جلسه قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرکرد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، سومین جلسه قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا با حضور اعضای شورای نهادهای حوزوی و رئیس شبکه بهداشت استان در سالن اجتماعات بلاغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین مختاری در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های جهادی اعضای قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا گفت: گروه‌های جهادی طلاب و روحانیون همانند روزهای آغازین ویروس کرونا در صحنه هستند و همچنان گندزدایی از معابر و امور دیگر فرهنگی و شرعی مربوط به این بیماری را انجام می‌دهند و نیاز است تمام این فعالیت‌ها در رسانه‌ها و به ویژه سیمای استانی انعکاس بیشتر پیدا کند.
   در ادامه جلسه، اعضای قرارگاه پیشنهادهای خود را برای ریشه کن کردن هرچه سریع‌تر این بیماری بیان کردند و مقرر شد پیشنهادها اجرایی و در جلسات بعدی نتایج آن بررسی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.