مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نشست شورای هماهنگی مراکز حوزوی استان قزوین برگزار شد

   کد: 21008
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
   قزوین/ اولین نشست شورای هماهنگی مراکز و نهادهای حوزوی استان قزوین در سال 99 با موضوع بررسی فعالیت‌های گروه‌های جهادی حوزوی در مقابله با کرونا برگزار شد.

   نشست شورای هماهنگی مراکز حوزوی استان قزوین برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، اولین نشست شورای هماهنگی مراکز و نهادهای حوزوی استان در سال 99 با موضوع بررسی فعالیت‌های گروه‌های جهادی حوزوی در مقابله با کرونا در اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.
   در ابتدای جلسه، حجت الاسلام والمسلمین صفی خانی مدیرکل مرکز خدمات استان، به مصوبات جلسه قبل استان اشاره کرد و گفت: شورای مراکز و نهادهای حوزوی باید مسیر حضور روحانیان در عرصه جهاد سلامت را هموار کند.
   وی ادامه داد: با تشکیل قرارگاه جهادی حضرت خدیجه سلام الله علیها فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده طلاب ساماندهی شده است و هم‌اکنون که در بحران شیوع کرونا در کشور قرار داریم خانواده‌های طلاب نیز در مقابله با شیوع این ویروس گام‌های مؤثری برداشته‌اند.
   در ادامه، مدیرکل مرکز خدمات استان گزارشی از وضعیت طلاب جهادی فعال در بیمارستان‌ها، آرامستان‌ها و در سطح شهرها برای ضدعفونی و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی در میان مردم ارائه کرد.
   وی همچنین به فعالیت‌های پیشگیرانه مرکز خدمات مانند برگزاری دوره‌های آموزشی در مدارس علمیه برادران و خواهران از ابتدای اسفند ماه، پیگیری‌های مرکز و تداوم ارتباط با طلاب مبتلا به کرونا و اقدامات مرکز خدمات در خصوص بهبود وضعیت آنان اشاره کرد.
   در پایان مقرر شد که مجالس فاتحه مجازی برای تفقد و دلجوئی از خانواده مرحومین استان راه‌اندازی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.