مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دومین نشست قرارگاه جهادی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تهران برگزار شد

   کد: 21009
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
   تهران/ دومین نشست قرارگاه جهادی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران در خصوص بررسی اقدامات جهادی مرکز خدمات برای مقابله ویروس کرونا در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.
   دومین نشست قرارگاه جهادی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تهران برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، دومین نشست قرارگاه جهادی مرکز خدمات استان در خصوص بررسی اقدامات جهادی مرکز خدمات مقابله با ویروس کرونا، در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.
   در ابتدای این نشست، گزارشی در خصوص تعداد حوزه‌های علمیه خواهران و برادران و نحوه فعالیت آنان ارائه شد و بر لزوم همکاری بیشتر اعضا و هم‌افزایی برای اطلاع‌رسانی و خدمت‌رسانی بهتر تأکید شد.
   در ادامه، حجت الاسلام حسن رسولی مسئول قرارگاه، گزارشی از فعالیت‌ها و خدمات ارائه شده به طلاب، بدون نیاز به مراجعه حضوری را تبیین کرد.
   گفتنی است؛ در پایان این نشست مقرر شد:
   1- گزارش‌های جدیدی از فعالیت‌های طلاب جهادی در تکفین و تغسیل اموات کرونایی توسط معاونت سلامت این مرکز در جلسه آتی ارائه شود.
   2- طلاب خود جوش که در گروه‌های جهادی ثبت نشده‌اند شناسایی شده و بانک اطلاعاتی از طلاب و گروه‌های جهادی تشکیل شود.
   3- بسته‌های بهداشتی شامل دستکش، مایع ضدعفونی کننده و ماسک بین گروه‌های نیازمند توزیع شود.
   4- اطلاعات مربوط به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر در سایت مرکز خدمات جهت استفاده طلاب و خانواده‌های آنان قرار داده شود.
   5- در صورت نیاز، منازل بیماران یا متوفای کرونایی و همچنین ساختمان مرکز توسط گروه‌های جهادی ضد عفونی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.