مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • سومین جلسه قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

   کد: 21249
   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
   زاهدان/ سومین جلسه قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.
   سومین جلسه قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام حمزه برخوردار دبیر قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) ضمن عرض خیر مقدم به سرگروه‌ها و اعضای قرارگاه به تشریح موضوعات جلسه پرداخت.
   در ادامه حجج اسلام پیری، کریمی پور، بامری و سجادی در خصوص برنامه‌های گروه‌های جهادی تحت اشراف قرارگاه توضیحاتی ارائه کردند و درباره روند کار و شرح وظایف اعضا و سرگروه‌های جهادی استان به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.
   تهیه و توزیع 50 بسته مواد ضدعفونی‌کننده، لباس مخصوص تغسیل و تدفین در بین مدافعان سلامت و گروه‌های جهادی و گندزدایی و ضدعفونی کردن مجتمع‌های مسکونی طلاب ازجمله مطالب مطرح شده در این جلسه بود.
   در پایان این جلسه، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته، درخواست کرد به‌منظور برنامه‌ریزی مناسب برای پیشبرد اهداف قرارگاه، تقویم سالانه برنامه‌های قرارگاه تهیه شده و در جلسه آتی بررسی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.