مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین

   کد: 21264
   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳
   قزوین/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین به منظور بررسی مشکلات پروژه مسکونی 12 واحدی گلستان اقبالیه دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین صفی خانی در این جلسه گفت: طلاب و روحانیون جهادی استان در این ایام مبارزه با ویروس کرونا، تمام تلاش خود را کردند تا بتوانند باری از دوش مردم و مسئولان بردارند و حضوری موفق در صحنه داشته باشند.
   وی همچنین با تقدیر از همکاری خوب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه این استان، ابراز امیدواری کرد که تفاهم‌نامه همکاری بین دو مجموعه با دقت بیشتری پیگیری و اجرایی شود.
   در ادامه این نشست درباره وضعیت مسکن طلاب و روحانیون استان بحث و تبادل نظر شد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، عدم پیشرفت فیزیکی پروژه 12 واحدی گلستان اقبالیه و همچنین مشکل در ثبت نام این پروژه و فرم 2 مسکن روستایی بود.
   بر این اساس، مهندس گونجی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین نیز پس شنیدن این مشکلات، دستور فوری برای رفع آن‌ها صادر کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.