مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • افزایش همکاری مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان سیستان و بلوچستان

   کد: 21293
   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر حوزه علمیه خواهران استان سیستان و بلوچستان به منظور افزایش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   افزایش همکاری مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان سیستان و بلوچستان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، مدیران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران استان به منظور افزایش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیر کل مرکز خدمات استان گزارشی از خدمات مرکز در سال 1398 ارائه کرد.
   وی به راه‌اندازی قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) در مرکز خدمات استان اشاره کرد و خواستار همکاری و تعامل بیشتر حوزه علمیه خواهران با مرکز خدمات شد.
   در ادامه این دیدار، آقای هاشمی معاون پذیرش، سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان با اشاره به وضعیت تشکیل پرونده طلاب ورودی سال 98 حوزه‌های علمیه خواهران استان، مراجعه این افراد به سایت مرکز خدمات و تشکیل پرونده پذیرشی را خواستار شد.
   در پایان این دیدار حجت الاسلام عرب خالص مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارائه شده به طلاب و اساتید حوزه‌ علمیه خواهران، به مشکلات بیمه بعضی از اساتید این حوزه استان اشاره کرد و خواستار توجه به این مشکلات شد.
   وی در ادامه آمادگی حوزه علمیه خواهران استان را برای همکاری کامل با مرکز خدمات اعلام کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.