مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قدردانی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دست‌اندرکاران عرصه سلامت استان یزد

   کد: 21353
   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
   یزد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه یزد از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به عنوان فرمانده جنگ کرونا در استان و همچنین کادر خدوم بهداشتی و درمانی این دانشگاه قدردانی کرد.
   قدردانی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دست‌اندرکاران عرصه سلامت استان یزد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد، دکتر میرجلیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در این دیدار با اشاره به اینکه در استان یزد سیر نزولی ابتلا به بیماری کرونا وجود دارد، وضعیت استان را تاکنون قابل قبول دانست و ابراز امیدواری کرد: با کاهش تردد در ماه مبارک رمضان شرایط به صورت بهتر کنترل شود.
   مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد نیز از اقدامات کادر بهداشتی و درمانی یزد برای کنترل بیماری تشکر کرد و گفت: طلاب و روحانیون همانند دیگر اقشار مختلف در مبارزه با کرونا به صورت جهادی پای کار آمدند و امید می‌رود به زودی شاهد ریشه‌کنی بیماری باشیم و روند عادی به کشور بازگردد.
   حجت‌الاسلام گل محمدی با اشاره به اقدامات مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در مقابله با کرونا اظهار کرد: حوزه‌های علمیه و طلبه‌ها به ویژه در برنامه‌های مرتبط با حوزه سلامت خود را خادم مردم می‌دانند و به صورت عملی ثابت کردند که پای کار هستند.
   در پایان مدیر کل مرکز خدمات استان با اهدای لوح سپاسی، از رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد و دست‌اندرکاران عرصه سلامت استان قدردانی کرد.

   متن این لوح سپاس به شرح زیر است:

   ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره) یزد
   اساسی‌ترین ویژگی مکتب اسلام ایمان قلبی و عملی انسان به خداوند بلندمرتبه است و حضرت باریتعالی در پرتو این اعتقاد التزام عملی و رفتار شایسته بندگان خدمتگزار، محبت آنان را در دل مردم می‌نشاند.
   بسی شایسته است از تلاش و مجاهدت‌های خالصانه جنابعالی در مبارزه با بیماری کووید 19 کمال تشکر و تقدیر را داشته باشم. بدیهی است مدیریت مدبرانه شما و جانفشانی، ایثار و فداکاری تمامی همکاران خدومتان در پیشگیری از ابتلای بسیاری از آحاد جامعه، معالجه و بهبودی تعداد بیشماری از بیماران و کاهش چشمگیر آلام آنان نقش بسزایی داشته است.
   دوام توفیق، عزت و سربلندی جنابعالی و همه مدافعان سنگر سلامت را از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم.

   روح اله گل محمدی شورکی
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.