مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مراکز بهداشت مرتبط با آموزش سلامت طلاب خراسان رضوی تجلیل شدند

   کد: 21497
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
   مشهد/ مسئولان اداره بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان خراسان رضوی با حضور در مراکز بهداشت مرتبط با آموزش سلامت طلاب استان از مسئولان و اساتید این مراکز قدردانی کردند.
   مراکز بهداشت مرتبط با آموزش سلامت طلاب خراسان رضوی تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هاشمی مسئول حراست منطقه شرق کشور مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، آقایان کریمی رئیس اداره بهداشت و سلامت و ابراهیمی کارشناس سلامت مرکز خدمات استان با حضور در مراکز بهداشت مرتبط با آموزش سلامت طلاب خراسان رضوی، از زحمات مسئولان و اساتید این مراکز در برگزاری کارگاه‌های آموزش سلامت و پیشگیری از ویروس کرونا قدردانی کردند.
   شایان ذکر است، برگزاری کارگاه‌های آموزش سلامت با هدف ترویج فرهنگ پیشگیری در مدارس علمیه انجام می‌شود و در سال گذشته بیش از 4 هزار نفر از طلاب حوزه علمیه استان در این کارگاه‌ها شرکت کردند. همچنین در بهمن‌ماه سال گذشته 500 نفر از طلاب در کارگاه‌های پیشگیری از بیماری‌های ویروسی با راه‌های پیشگیری از این بیماری آشنا شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.