مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • توزیع بیش از 1000 هزار بسته معیشتی در مناطق محروم به همت قرارگاه جهادی مرکز خدمات اردبیل

   کد: 21498
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
   اردبیل/ در طرح مشارکت مؤمنانه که به همت قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) مرکز خدمات اردبیل و با همکاری طلاب و روحانیون جهادگر استان اجرا شد، بیش از 1000 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شد.
   توزیع بیش از 1000 هزار بسته معیشتی در مناطق محروم به همت قرارگاه جهادی مرکز خدمات اردبیل

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، در طرح مشارکت مؤمنانه که به همت قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) مرکز خدمات اردبیل و با همکاری طلاب و روحانیون جهادگر استان اجرا شد، بیش از 1000 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شد.
   گفتنی است، از ابتدای شروع ویروس کرونا قرارگاه جهادی پیامبر اعظم(صلی‌الله علیه و آله) مرکز خدمات استان شروع به کار کرده و در مجموع بیش از 2 هزار بسته غذایی و بهداشتی میان نیازمندان توزیع کرده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.