مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تقدیر از رئیس بیمارستان شهید بهشتی کاشان و کادر خدوم و مجاهد این مجموعه

   کد: 21504
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
   کاشان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان با حضور در دفتر رئیس بیمارستان فوق تخصصی شهید بهشتی از دکتر محمدرضا شریف، سرپرست مرکز آموزشی درمانی این بیمارستان و کادر درمانی این مجموعه قدردانی کرد.
   تقدیر از رئیس بیمارستان شهید بهشتی کاشان و کادر خدوم و مجاهد این مجموعه

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان، حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مدیرکل مرکز خدمات کاشان و معاون سلامت و امور بیمه‌ها و کارشناس سلامت این مرکز با حضور در بیمارستان فوق تخصصی شهید دکتر بهشتی از دکتر شریف، سرپرست مرکز آموزشی درمانی و کادر درمانی این مجموعه قدردانی کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات کاشان ضمن عرض خداقوت به سربازان خط مقدم جبهه مبارزه با بیماری کرونا و آرزوی سلامتی و موفقیت برای این مجموعه، گفت: مجاهدت‌ها و جان‌فشانی‌های کادر درمانی و بهداشتی کشور همیشه در خاطر مردم این سرزمین خواهد ماند و طبق بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری: «ملت ایران در این آزمون خوش درخشید و اوج این افتخار ملی متعلق به مجموعه درمانی کشور است».
   وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان فوق تخصصی شهید دکتر بهشتی این شهر با کمک خیرین ارجمند در عرصه مقابله با کرونا به خوبی درخشید و از این امتحان الهی سربلند بیرون آمد. ما امروز وظیفه داریم به پاس زحمات کادر این مجموعه از آنها تقدیر کنیم.
   دکتر شریف ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته قبل از شیوع بیماری تاکنون، خاطرنشان کرد: کاشان یکی از شهرستان‌هایی بود که در وضعیت قرمز قرار داشت و در حال حاضر دو طبقه از این مجموعه به صورت اختصاصی برای بیماران کرونایی در نظر گرفته شده است.
   وی از زحمات مسئولین مرکز خدمات کاشان و طلاب جهادی این منطقه در مبارزه با بیماری کرونا تشکر کرد و گفت: با شیوع ویروس کرونا، مردم و جوانان نشان دادند که مانند دوران دفاع مقدس بلکه با شور بیشتر در صحنه حضور دارند؛ برای مقابله با این ویروس منحوس یک اتحاد دسته جمعی بین مردم منطقه و مسئولین شهری را می‌طلبید که الحمدالله با بینش و درک صحیح مردم، این مهم به نتیجه مطلوب رسید.
   همچنین، آقای رحیمی معاون پذیرش و سلامت مرکز خدمات کاشان ضمن تشکر از ریاست و کادر درمانی بیمارستان به اقدامات مرکز خدمات کاشان در مقابله با کرونا مانند توزیع بروشور، پوستر و بنر، توزیع بسته‌های بهداشتی، ضدعفونی اماکن، برنامه‌ریزی برای کاهش مراجعات حضوری، حمایت از خانواده‌های مبتلا، فراهم‌سازی خدمات و مراکز مشاوره تلفنی در زمینه بیماری، اشاره کرد.
   در پایان آقای شیرصولت کارشناس سلامت این مرکز نیز با گرامیداشت یاد و نام شهید مدافع سلامت استان (دکتر مجید فرهاد)، اذعان داشت: مردم قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمانی هستند و این مجاهدت‌ها در تاریخ ماندگار خواهد شد و ان‌شاءالله بتوانیم با همکاری همه اقشار مردم و تلاش کادر درمانی و نیروهای جهادی به زودی این ویروس را مهار کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.