مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست ستاد حوزوی مواجهه با حوادث غیر مترقبه استان تهران برگزار شد

   کد: 21539
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
   تهران/ دومین نشست ستاد حوزوی مواجهه با حوادث غیر مترقبه استان تهران با حضور مدیران نهادهای حوزوی استان در سالن جلسات مرکز خدمات برگزار شد.
   نشست ستاد حوزوی مواجهه با حوادث غیر مترقبه استان تهران برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، دومین نشست ستاد حوزوی مواجهه با حوادث غیر مترقبه استان با حضور مدیران نهادهای حوزوی در سالن جلسات مرکز خدمات برگزار شد.
   در ابتدای این نشست، مدیرکل مرکز خدمات استان از اقدامات و فعالیت‌های مرکز خدمات در زمینه مقابله با بیماری کرونا و تشکیل قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) مرکز خدمات و همچنین از اقدامات ستاد مواجه با حوادث غیر مترقبه استان گزارشی ارائه کرد.
   حجت الاسلام و المسلمین اکبری افزود: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در راستای مجازی سازی و ارائه خدمات غیر حضوری، اقدام به برگزاری رزمایش سراسری ارائه خدمات غیرحضوری نموده است.
   در ادامه مدیران نهادهای حوزوی به ارائه نظرها و پیشنهادهای خود پرداختند.
   همچنین با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری، مبنی بر روایتگری فعالیت‌های گروه‌های جهادی و به ثبت رساندن این فعالیت‌های مردمی، مقرر شد با تشکیل کانون‌های مربوطه، فعالیت‌های گروه‌های جهادی طلاب و روحانیون ثبت شود.
   شایان ذکر است، در این نشست، حجج اسلام نوری زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، رحیمی صادق مدیر حوزه علمیه برادران، کبیریان مدیر حوزه علمیه خواهران، نعیمی نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت رسول (ص) و هاشمیان رئیس جامعه المصطفی العالمیه استان نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.