مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قدردانی مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه البرز از قرارگاه خاتم‌الاوصیا(عج)

   کد: 21541
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
   کرج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز با اشاره به کمک‌های شایان قرارگاه خاتم‌الاوصیا(عج) استان البرز در رزمایش مواسات مؤمنانه، از مسئول این قرارگاه قدردانی کرد.
   قدردانی مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه البرز از قرارگاه خاتم‌الاوصیا(عج)

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، حجت‌الاسلام والمسلمین مسعود انصاری در دیدار با حسین امیدیان، مسئول قرارگاه خاتم‌الاوصیا(عج) استان، گفت: از ابتدای شیوع کرونا خوشبختانه در استان یک بسیج عمومی شکل گرفته و همه مردم و مسئولین پای کار آمده و در مقابله با این ویروس خوش درخشیدند.
   وی افزود: در این ایام که برخی از خانواده‌ها به دلیل شیوع کرونا در امور معیشتی خود دچار مشکل شده‌اند و به کمک همنوعانشان نیازمندند، مردم همیشه در صحنه استان نیز به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب در رابطه با اجرای رزمایش کمک مؤمنانه لبیک گفتند.
   مدیر کل مرکز خدمات حوزه علمیه استان تصریح کرد: در حالی که ناتوانی بسیاری از کشورها در مقابله با کرونا روز به روز آشکارتر می‌شود فرهنگ ایرانی اسلامی باعث شده مردم با کمک مؤمنانه و همدلی و مواسات به یاری هم نوعانشان بشتابند و برگ زرین دیگری را در تاریخ این مرز و بوم رقم بزنند.
   همچنین در این جلسه، حجت‌الاسلام والمسلمین انصاری با اشاره به کمک‌های شایان قرارگاه خاتم‌الاوصیا(عج) استان در رزمایش مواسات مؤمنانه، از مسئول این قرارگاه قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.