مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهر فسا قدردانی شد

   کد: 21561
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
   شیراز/ مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی فسا به نمایندگی از مدیر کل مرکز خدمات استان فارس از رئیس دانشگاه علوم پزشکی این شهر قدردانی کرد.
   از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهر فسا قدردانی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی فسا به نمایندگی از مدیر کل مرکز خدمات استان، با اهدای لوح سپاسی از زحمات و خدمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی این شهر در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.
   گفتنی است، با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین فرا رسیدن ما مبارک رمضان، این مراسم بدون حضور مدیر کل مرکز خدمات استان برگزار و توسط مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه به نمایندگی از مرکز خدمات برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.