مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان البرز تأکید کرد

   مدارس علمیه خواهران نقش سازنده‌ای در اصلاح و ارتقای مسائل فرهنگی و اجتماعی دارند

   کد: 21562
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
   کرج/ مدیرکل مرکز خدمات استان البرز با مسئولان مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (سلام‌الله علیها) کرج دیدار و در خصوص اهمیت پذیرش و پرورش خواهران مستعد در حوزه‌های علمیه و بهبود ارائه خدمات به خانواده طلاب با آنها گفتگو کرد.
   مدارس علمیه خواهران نقش سازنده‌ای در اصلاح و ارتقای مسائل فرهنگی و اجتماعی دارند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان البرز، حجت‌الاسلام و المسلمین انصاری مدیرکل مرکز خدمات استان در نشستی با مسئولان مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (سلام‌الله علیها) کرج ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت علی (علیه‌السلام) به نقش بانوان در ارتقای سلامت معنوی جامعه اشاره کرد و افزود: نقش سازنده حوزه علمیه خواهران در اصلاح و ارتقای مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه به خوبی مشهود است.
   وی با تأکید بر اهمیت امر پذیرش در حوزه‌های علمیه خواهران، اظهار داشت: باید به جذب بانوان با استعداد و نخبه به حوزه علمیه خواهران اهتمام ویژه داشت؛ چراکه این امر زمینه تربیت طلاب توانمند و ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی خانواده‌ها را فراهم می‌کند.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان با اشاره به برخی از خدمات این مرکز، بیان کرد: می‌توان با تکیه بر پیشنهاد‌های مسئولان مدارس علمیه برای بهبود خدمت‌رسانی به خانواده طلاب و رفع موانع گام‌های مؤثری برداشت.
   در پایان این نشست، مسئولان این مدرسه علمیه گزارشی از عملکرد مدرسه در مقابله با ویروس کرونا و اجرای رزمایش کمک مؤمنانه ارائه کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.