مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • توزیع 500 بسته معیشتی به همت مرکز خدمات سمنان در مناطق محروم

   کد: 21563
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   سمنان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان از چهارمین مرحله کمک و مشارکت خیرین در رزمایش کمک مؤمنانه در لبیک به فراخوان مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) خبر داد.
   توزیع 500 بسته معیشتی به همت مرکز خدمات سمنان در مناطق محروم

   حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان با بیان اینکه این مرکز از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کنار مردم بوده است، اذعان داشت: همه تلاش ما براین بوده است تا با حمایت‌های خیرین بتوانیم باری را از روی دوش اقشار ضعیف برداریم.
   وی افزود : الحمدالله با همت خیرین توانستیم چهارمین مرحله کمک و مواسات مؤمنانه را اجرایی کنیم و تعداد 500 بسته سبد کالا به ارزش هرکدام 400 هزار تومان را بین قشر ضعیف جامعه تقسیم کنیم.
   مدیرکل مرکز خدمات استان سمنان بیان کرد: این مرکز همچنان به این طرح تا پایان کرونا ادامه خواهد داد تا بتوانیم در این امر خیر سهیم باشیم و اقشار ضعیف جامعه از این بحران عبور کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.