مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات زیرساختی پروژه مسکونی دلگان بررسی شد

   کد: 21569
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
   زاهدان/ در نشست مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرعامل آبفای استان سیستان و بلوچستان مشکلات زیرساختی پروژه مسکونی طلاب دلگان بررسی شد.
   مشکلات زیرساختی پروژه مسکونی دلگان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل این مرکز و مهندس قاسمی مدیرعامل آبفای استان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این دیدار، مدیرکل مرکز خدمات استان با ارائه گزارشی از وضعیت پروژه‌های مسکونی طلاب استان، درخواست کرد به بخش زیرساخت‌ها و توسعه شبکه آب‌رسانی این پروژه‌ها رسیدگی شود.
   وی با بیان اینکه پروژه 70 واحدی مسکن طلاب دلگان به مرحله بهره‌برداری رسیده ولی تاکنون در بخش توسعه شبکه آب‌رسانی پروژه اقدامی صورت نپذیرفته است، تسریع در رفع مشکلات پروژه را خواستار شد.
   در ادامه این دیدار، مهندس قاسمی با اشاره به اعتبارات آبفای استان و پروژه‌های در دست اقدام، بیان کرد: از تمامی ظرفیت‌های موجود برای فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم استفاده خواهیم کرد و ان‌شاءالله در دو هفته آینده عملیات آب‌رسانی به پروژه انجام خواهد پذیرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.