مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قابل توجه طلاب و روحانیون استان همدان

   همدان: برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی مجازی با موضوع «وصیت‌نامه سردار دل‌ها»

   کد: 21574
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
   همدان: برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی مجازی با موضوع «وصیت‌نامه سردار دل‌ها»

   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان به اطلاع می‌رساند، معاونت خانواده و امور فرهنگی این مرکز در نظر دارد به پاس یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلمانی و ایجاد هرچه بیشتر انس و الفت طلاب و خانواده‌ها با وصیت‌نامه شهدا، مسابقه‌ای را از متن وصیت‌نامه این شهید برگزار نماید.

   طلاب متأهل برادر، همسر و فرزندان بالای ۱۰ سال طلاب برادر و طلاب متأهل خواهر و فرزندان بالای ۱۰ سالشان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
   این مسابقه در کانال مرکز خدمات استان در پیام‌رسان بله برگزار می‌شود و زمان ارسال پاسخ‌ها در روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه از ساعت۱۵ الی ۲۳ خواهد بود.
   منبع این مسابقه با عنوان «جزوه مسابقه متن خوانی وصیت‌نامه سردار دل‌ها» هم در اینجا و هم در کانال اطلاع‌رسانی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان بله بارگذاری شده است.

   لینک کانال مرکز خدمات استان همدان جهت شرکت در مسابقه:

   Go2l.ir/Ble_22

    فایل پیوست
    
   سردار دلها474.38  کیلوبایت
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.