مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیون گلپایگان بررسی شد

   کد: 21579
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
   گلپایگان/ جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهرستان گلپایگان با حضور معاون مسکن مرکز خدمات کشور برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیون گلپایگان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی گلپایگان، جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهرستان گلپایگان با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات کشور، حجج اسلام و المسلمین کرامتی و موسوی ائمه جمعه شهرستان‌های گلپایگان و گلشهر و آقایان مهندس امینی و ناطقی رؤسای اداره‌های راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد.
   واگذاری زمین دولتی در بخش مسکن مهر شهرستان و استفاده از ظرفیت آپارتمان‌های مسکن مهر و زمین روستایی از جمله موضوع‌های مطرح شده در این جلسه بودند.
   مقرر شد 10 قطعه زمین روستایی و 16 واحد آماده مسکن مهر و زمین‌های مسکونی مسکن مهر به همراه وام‌های در نظر گرفته شده، در اختیار متقاضیان قرار بگیرد.
   همچنین نشستی با حضور طلاب و روحانیون متقاضی مسکن در مصلای نماز جمعه شهرستان برگزار شد و معاون مسکن مرکز خدمات کشور در این نشست توضیحات لازم را ارائه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.