مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • توزیع 200 بسته غذایی در مناطق محروم توسط مرکز خدمات خراسان رضوی

   کد: 21580
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
   مشهد/ در طرح مشارکت مؤمنانه مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، 200 بسته غذایی با مشارکت مدارس علمیه و گروه‌های جهادی طلاب توزیع شد.
   توزیع 200 بسته غذایی در مناطق محروم توسط مرکز خدمات خراسان رضوی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در طرح مشارکت مؤمنانه مرکز خدمات حوزه علمیه استان، 200 بسته معیشتی با مشارکت مدارس علمیه و گروه‌های جهادی طلاب توزیع شد.
   آقای کرمانی رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان در این زمینه گفت: طرح مشارکت مؤمنانه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با هدف کمک به محرومین از ابتدای ماه مبارک رمضان اجرا شده و این مرکز با همکاری گروه جهادی طلاب حوزه علمیه رضویه مشهد اقدام به جذب کمک‌های طلاب و خیرین و بسته‌بندی 200 بسته مواد غذایی برای توزیع در مناطق محروم کرده است.
   وی افزود: سرکشی و دلجویی از خانواده‌های بیماران مبتلا به کرونا از دیگر اقدامات انجام شده بود و در این سرکشی‌ها طلاب و پزشکان جهت مشاوره مذهبی و پزشکی حضور داشتند.
   رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان بیان کرد: در این سرکشی‌ها 300 بسته فرهنگی شامل کتب متناسب با گروه‌های سنی مختلف توزیع شد و کتابخانه سیار جهت استفاده خانواده‌های ساکن در مناطق محروم مستقر شد.
   وی خاطرنشان کرد: مرکز خدمات از ابتدای شیوع ویروس کرونا با تشکیل قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) در کنار طلاب جهادی بوده و تلاش کرده با حمایت‌های خود باری از روی دوش این جهادگران بردارد.
   آقای کرمانی در پایان گفت: در این ایام که به علت شیوع ویروس کرونا، کسب‌وکار مردم با مشکلات جدی مواجه شده، همه ما باید تابع فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) باشیم و در این ماه مبارک به یاری محرومان بشتابیم.
   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در کانال رسمی اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان‌های «بله» و «ایتا» عضو شوید.
   ایتا http://go2l.ir/Eta_42
   بله http://go2l.ir/Ble_42

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.