مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قدردانی از خدمات دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مبارزه با ویروس کرونا

   کد: 21601
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
   تربت حیدریه/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه جنوب استان خراسان جنوبی با حضور در شهرستان گناباد از خدمات رئیس و نیروهای درمانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد قدردانی کرد.
   قدردانی از خدمات دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مبارزه با ویروس کرونا

   به گزارش روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه جنوب خراسان رضوی، حجت الاسلام ناصح پور به نمایندگی از مدیرکل مرکز خدمات استان از خدمات دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد.
   مسئول نمایندگی جنوب استان در دیدار با دکتر باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به اینکه در آیات و روایات از سلامت به عنوان یک نعمت بی بدیل یادشده تصریح کرد: طلاب و روحانیون خود را در کنار مدافعان سلامت موظف به خدمت می‌دانند و از روز اول در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند.
   وی در ادامه طرح ضدعفونی معابر شهری توسط طلاب، حاضر شدن طلاب و روحانیون بر بالین بیماران و مشاوره به ایشان، تغسیل و تدفین اموات کرونایی و توزیع سبد کالا در میان خانواده‌های مستضعف و آسیب‌زده را بخشی از فعالیت‌های طلاب و روحانیون در این ایام عنوان کرد.
   مسئول نمایندگی تربت حیدریه در پایان سخنان خود عنوان کرد: مرکز خدمات با راه‌اندازی مرکز مشاوره سلامت و برگزاری دوره‌های آموزشی سعی کرده است گامی مؤثر در آگاه‌سازی جامعه هدف خود نسبت به این بیماری بردارد.
   همچنین، حجت الاسلام حسین امامی مدیر حوزه علمیه امام رضا(ع) گناباد ضمن تشکر از کادر درمانی این شهرستان بیان داشت: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی گناباد بهترین همکاری را در طی دو سال گذشته با حوزه‌های علمیه شهرستان داشته‌اند.
   وی ادامه داد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد درحالی‌که خود دچار بیماری کرونا شده بود ولی مباحث مختلف را دنبال کرد و این نشان از روحیه ایثارگری ایشان دارد و نحوه عملکرد مجموعه علوم پزشکی گناباد باعث شد تا این شهرستان درگیری بسیار کمتری با این ویروس داشته باشد.
   در ادامه، دکتر جواد باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به اهمیت حضور کار جمعی در مبارزه با کرونا تأکید کرد: مبارزه با کرونا کار دانشگاه علوم پزشکی و یا یک نهاد خاص نیست و باید تمامی مردم و نهادها کمک کنند.
   وی افزود: در این مدت که درگیر کرونا هستیم طلاب و روحانیون گناباد با اجرای طرح ضدعفونی شهر، ملاقات با نیروهای درمانی و بیماران و روحیه بخشی به آنان و در دفن اموات کرونایی خدمات شایانی را انجام دادند.
   رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پایان اظهار کرد: کمک روحانیون در این ایام خدمت بزرگی به شهرستان گناباد بود و اگر گروه جهادی روحانیت در امر تغسیل و تدفین اموات کرونایی وارد میدان نمی‌شد دچار مشکل می‌شدیم.
   در پایان این دیدار، حجت الاسلام ناصح پور به نمایندگی از مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان رضوی لوح سپاسی برای خدمات ارزنده دانشگاه علوم پزشکی در مبارزه با کرونا به دکتر باذلی تقدیم کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.