مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در نشست مرکز خدمات و گروه جهادی سیدالشهدا (ع) خراسان رضوی عنوان شد؛

   استفاده از ظرفیت طلاب جهادی در مسیر اشتغال و کارآفرینی خانواده حوزویان

   کد: 21607
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
   مشهد/ در نشست مرکز خدمات و گروه جهادی سیدالشهدا (ع) خراسان رضوی بر استفاده از ظرفیت طلاب جهادی در مسیر اشتغال و کارآفرینی خانواده حوزویان تأکید شد.
   استفاده از ظرفیت طلاب جهادی در مسیر اشتغال و کارآفرینی خانواده حوزویان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، نشست مشترک مرکز خدمات حوزه علمیه استان و گروه جهادی سیدالشهدا (ع) با هدف استفاده از ظرفیت نیروهای جهادی طلاب در مسیر اشتغال‌زایی و کارآفرینی خانواده حوزویان در مرکز خدمات استان برگزار شد.
   آقای کرمانی رئیس اداره معیشت و کارآفرینی مرکز خدمات استان در این جلسه با اشاره به فعالیت‌های جهادی طلاب در حوادث اخیر گفت: طلاب جهادی در حوادث و اتفاقات سال گذشته همچون سیل و شیوع ویروس کرونا به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم بودند و عملکرد قابل قبولی داشتند.
   وی افزود: قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با هدف مبارزه با ویروس کرونا ایجاد شده است و با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در نظر داریم گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف اشتغال، کارآفرینی، فرهنگی و حمایت از محرومان فعالیت کنند.
   رئیس اداره معیشت و کارآفرینی مرکز خدمات استان بیان کرد: حمایت از اشتغال و کارآفرینی خانواده طلاب از برنامه‌های مهم مرکز خدمات است و قرارگاه حضرت خدیجه (س) با همین هدف ایجاد شده و با ایجاد هسته‌های اشتغال در زمینه آموزش، حمایت از کسب‌وکار و فروش محصولات فعالیت می‌کند.
   وی ایجاد شبکه‌های فروش محصولات تولیدی خانواده طلاب را از دیگر برنامه‌های مرکز خدمات دانست و بیان کرد: استفاده از بستر فضای مجازی و فروشگاه‌های اینترنتی و راه‌اندازی نمایشگاه‌های فصلی و دائمی فروش محصولات خانواده طلاب از اقدامات مؤثر مرکز خدمات در این زمینه بوده است و می‌توان از گروه‌های جهادی فعال در این زمینه برای ایجاد شبکه‌های فروش این محصولات بهره برد.
   حجت‌الاسلام رحمانی مسئول گروه جهادی سیدالشهدا (ع) نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت‌های این گروه گفت: گروه جهادی تبلیغی سیدالشهدا (ص) از سال 1391 فعالیت‌های خود را آغاز کرده و فعالیت‌های مختلفی در زمینه‌های فرهنگی، تبلیغی و حمایت از محرومین داشته است.
   وی افزود: این گروه جهادی با حمایت‌ خیرین و طلاب در سیل‌های خوزستان، لرستان و گرگان حضور فعال داشته و در چند ماه اخیر به صورت شبانه‌روزی به مقابله با ویروس کرونا پرداخته است.
   مسئول گروه جهادی سیدالشهدا (ع) بیان کرد: مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی با فعالیت در حوزه‌های فرهنگی، معیشتی و خیرین، بستر مناسبی برای اجرای طرح‌های جهادی داشته و با توجه به اهداف و فعالیت‌های مشترک مرکز خدمات و گروه جهادی سیدالشهدا (ع)، آمادگی داریم تا از ظرفیت گروه‌های جهادی طلاب در مسیر اشتغال و کارآفرینی خانواده حوزویان و حمایت از محرومین استفاده کنیم.

   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در کانال رسمی اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان «بله» عضو شوید. لطفاً پس از نصب پیام‌رسان بله بر روی لینک زیر کلیک کنید.
   https://ble.ir/markaz_khadamat_Kh_razavi

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.