مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
   کد: 21741
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام و المسلمین جعفری مهر مدیرکل مرکز خدمات استان با دکتر جنتی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
   در این دیدار که در بنیاد مسکن برگزار شد، مدیرکل مرکز خدمات استان از همکاری دکتر جنتی و معاونان این بنیاد در همکاری با مرکز خدمات قدردانی کرد.
   وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه جدید مرکز خدمات با بنیاد مسکن و همچنین مشکلات طلاب استان در زمینه مسکن، افزایش همکاری دو مجموعه در این استان را خواستار شد.
   در ادامه، دکتر جنتی ضمن ابراز خوشحالی از انعقاد تفاهم‌نامه جدید، آمادگی بنیاد را برای همکاری با مرکز خدمات اعلام کرد.
   وی گفت: بنیاد مسکن این آمادگی را دارد حتی فراتر از تفاهم‌نامه و طبق قوانین داخلی بنیاد با مرکز خدمات این استان همکاری کند.
   در ادامه جلسه، درباره ظرفیت‌های بنیاد در اختصاص زمین روستایی و همچنین پروژه‌های مسکونی بنیاد در شهرهای استان بحث و گفتگو شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.