مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • زمینه‌های افزایش همکاری فرهنگی استانداری و مرکز خدمات کردستان بررسی شد

   کد: 21753
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲
   سنندج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان برای بررسی افزایش همکاری فرهنگی دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   زمینه‌های افزایش همکاری فرهنگی استانداری و مرکز خدمات کردستان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجج اسلام حسینی فر مدیرکل و شکری معاون امور فرهنگی مرکز خدمات استان با خانم قدسی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و آقای فرهادی معاون این دفتر برای بررسی زمینه‌های افزایش همکاری فرهنگی دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار خانم قدسی گفت: فعالیت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در زمینه فرهنگی به ویژه در خصوص آسیب‌های اجتماعی است و در این موارد اگر مرکز خدمات طرح یا ایده‌ای داشته باشد استقبال می‌کنیم و حاضر به پشتیبانی نیز هستیم.
   در ادامه، حجت الاسلام حسینی فر ضمن تبیین برنامه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بیان داشت: امید است با افزایش همکاری در برنامه‌هایی که بین دو اداره مشترک است سطح مطلوبیت برنامه‌ها را ارتقا دهیم و پیشنهاد می‌شود برای به نتیجه رسیدن مباحث فرهنگی در جامعه طلاب، دیگر نهادهای حوزوی از جمله مراکز مدیریت خواهران و برادران و مرکز بزرگ اسلامی در جلسات بعدی حضور داشته باشند، تا بتوانیم با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در عرصه فرهنگی، قدم مثبتی در این زمینه برداریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.