مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • پیشرفت 90 درصدی پروژه مسکن مهر طلاب شهرستان تربت‌حیدریه

   کد: 21798
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵
   مشهد/ مسئول واحد خدمات مسکن مرکز خدمات استان خراسان رضوی طی بازدید از پروژه مسکن مهر طلاب شهرستان تربت‌حیدریه از پیشرفت 90 درصدی و اتمام پروژه تا پایان تابستان سال جاری خبر داد.
   پیشرفت 90 درصدی پروژه مسکن مهر طلاب شهرستان تربت‌حیدریه

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، مهندس سیبویه مسئول واحد خدمات مسکن مرکز خدمات حوزه علمیه استان با حضور در شهرستان تربت‌حیدریه از پروژه مسکن مهر طلاب این شهرستان بازدید کرد.
   در این بازدید کارشناس مسکن مرکز خدمات و مسئول نمایندگی مرکز خدمات در شهرستان تربت‌حیدریه از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی، اجرا و کیفیت ساخت این پروژه‌ قرار گرفتند.
   پیشرفت فیزیکی این پروژه 20 واحدی حدود 90 درصد گزارش‌شده و در مراحل نهایی ساخت است و تا پایان تابستان تحویل متقاضیان می‌شود.

   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در کانال رسمی اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان‌های «بله» و «ایتا» عضو شوید.
   ایتا http://go2l.ir/Eta_42
   بله http://go2l.ir/Ble_42

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.