مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در پی همکاری با مرکز خدمات صورت گرفت

   تقدیر مرکز خدمات چهارمحال و بختیاری از کارشناسان برتر بهداشت و سلامت استان

   کد: 21803
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
   شهرکرد/ کارشناس سلامت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری با اهدای لوح سپاسی از کارشناسان برتر کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت استان در شهرهای کیار و بروجن تقدیر کرد.

   تقدیر مرکز خدمات چهارمحال و بختیاری از کارشناسان برتر بهداشت و سلامت استان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، آقایان شاهوردی کارشناس و شریفی رابط سلامت مرکز خدمات استان با حضور در شبکه بهداشت و هلال‌احمر شهرستان کیار و بروجن، از کارشناسان برتر کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت استان در این شهرها تقدیر کردند.
   این تقدیر در پی همکاری مطلوب شبکه بهداشت و درمان و جمعیت هلال‌احمر شهرستان کیار و بروجن با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری در امر آموزش امور بهداشت، سلامت و امداد و نجات صورت گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.