مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان سیستان و بلوچستان بررسی شد

   کد: 21812
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
   زاهدان/ نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان و معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب این استان دیدار و گفتگو کردند.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان سیستان و بلوچستان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجج اسلام رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات کشور و مهدی نژاد مدیر کل این مرکز با آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان دیدار و گفتگو کردند .
   در ابتدای این دیدار، معاون مسکن مرکز خدمات ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه مسکن طلاب استان، به تشریح وضعیت پروژه های مسکن طلاب در این استان پرداخت .
   وی بیان کرد: با توجه به وضعیت نامطلوب معیشتی حاکم بر جامعه درخواست داریم برای کاهش مشکلات مسکن طلاب، نماینده ولی فقیه در استان همکاری خود را با مرکز خدمات افزایش دهند.
   در ادامه جلسه، آیت الله محامی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات مرکز خدمات، توجه به حوزه مسکن و معیشت طلاب را از مهم‌ترین رسالت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه دانست و آمادگی خود را برای همکاری با مرکز خدمات برای کاهش مشکلات طلاب استان اعلام کرد.
   همچنین، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین آکو معاون ارتباطات حوزوی نماینده ولی‌فقیه در استان هم حضور داشت و پیشنهادهای خود را در این زمینه ارائه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.