مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پیگیری مشکلات مسکن طلاب شهرستان دلگان در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن و فرماندار این شهرستان

   کد: 21818
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و فرماندار شهرستان دلگان دیدار و گفتگو کرد .
   پیگیری مشکلات مسکن طلاب شهرستان دلگان در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن و فرماندار این شهرستان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، در ابتدای این دیدار حجت الاسلام مهدی نژاد گزارشی از پروژه‌های مسکونی مرکز خدمات در سطح استان ارائه کرد .
   وی با اشاره به مشکلات طلاب شهرستان دلگان، توجه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مدیران اجرایی این شهرستان به مشکل مسکن طلاب را خواستار شد.
   در ادامه این دیدار، مهندس شجاعی فرماندار شهرستان دلگان با اشاره به ظرفیت‌های موجود در این شهرستان و نیاز منطقه به حضور مستمر روحانیون افزود: از تمام ظرفیت‌های اجرایی در شهرستان دلگان جهت کمک به ساخت مسکن طلاب استفاده خواهیم کرد.
   در پایان این دیدار، مهندس منبتی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته افزود: بنیاد مسکن آمادگی ساخت مسکن روستایی برای آن دسته از طلاب و روحانیون که توسط مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان معرفی شوند را دارد و از هیچ تلاشی در این جهت دریغ نخواهد کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.